instruktorzy

Paulina Asendrych-Chałupka

Jej przygoda z tańcem zaczęła się w wieku 6 lat w Studiu Tańca „Etiuda” prowadzonym przez p. Lidię Leszczyńską, z małymi przerwami na rock & rolla i tańce kultur wschodnich, pozostała w nurcie tańca nowoczesnego i współczesnego.
To hobby przerodziło się w prawdziwą pasję na studiach pedagogicznych o specjalności psychopedagogika kreatywności – inne spojrzenie na wykorzystanie ruchu w pracy z dziećmi pozwolił na stworzenie własnego stylu prowadzenia zajęć i podejścia szczególnie do najmłodszych tancerzy.
Od 2005r. prowadzi zajęcia taneczne dla przedszkolaków najpierw w ramach współpracy z  „Studio Rytmiki i Umuzykalniania Dzieci”- Iwona Dąbrowa-Grabowska, a od 2008r. w ramach własnej działalności Creatos Group.

W 2007r. nawiązała współpracę ze Studiem Tańca w Grójcu, a w 2012r.  po reorganizacji placówki została właścicielem Szkoły Tańca Dance Zone Alchemia nastawionej na szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tańca nowoczesnego. 

W 2013r. założyła drugą szkołę – Freestyle Dance Zone w  rodzimym Nadarzynie, która także nastawiona jest na szkolenie dzieci i młodzieży.
„Studia i szkolenia, które ukończyłam pozwoliły mi na szczególne podejście do najmłodszych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tańcem. Zaczynając od zabawy i wykorzystując najnowsze przeboje muzyczne,  dzieci nie zauważają, gdy nabywają podstawowe umiejętności i doskonalą technikę taneczną, a uśmiech, który towarzyszy im po występach jest najlepszą nagrodą nie tylko dla nich, ale przede wszystkim dla mnie.

Zapraszam na zajęcia do moich szkół, gdyż panuje tam rodzinna atmosfera oraz spotkać tu można ludzi z taneczną pasją.”

Angelika Zdzieszyńska

Angelika Zdzieszyńska

Angelika jest dyplomowanym pedagogiem tańca. Ukończyła studia w Akademii Humanistyczno-Ekonomiczej w Łodzi na kierunku taniec, o specjalizacji Pedagog tańca.
Ukończyła również studium, Instytut Psychologii Stosowanej  w Warszawie, na kierunku Psychoterapia Rodzin i Uzależnień.
Obecnie również studiuje na studiach II stopnia na kierunku Pedagogika.
Pasjonując się sportem ma również na swoim koncie kurs instruktora fitness oraz animatora kultury fizycznej.

Angelika swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 8 lat w formacji tańca disco dance ,a kontynuując swoją pasję do tańca następnie w formacji juniorskiej disco dance.

W wieku 11-15 lat należała również do grupy reprezentacyjnej mażoretek najstarszej orkiestry dętej w Polsce w OSP Mszczonów.

W wieku 15 lat dołączyła do pasjonatów tańcem w szkole tańca w Żyrardowie gdzie uczyła się różnych technik tańca hip hop, house, dancehall, jazz, modern itd.

Brała udział w wielu warsztatach co zainicjowało chęć do bycia wielowymiarowym tancerzem. To wyjątkowo kreatywna osoba o bardzo pozytywnym usposobieniu . Ostatecznie jej specjalnością jest jazz, disco dance w czym czuję się najlepiej pod względem choreograficznym .

Dariusz Nowak

Nazywam się Dariusz Nowak  trenowałem akrobatykę sportową od 1988-2003 r. w klubie Dks-Targówek w Warszawie.
W tym czasie byłem reprezentantem kadry Polski zdobywałem medale na Mistrzostwach Polski ,  Europy oraz Świata.

W latach 2002-2014 r. pracowałem jako kaskader filmowy oraz występowałem w Teatrze (Wielkim, Buffo ) jako kaskader-akrobata. Miałem możliwość występować z pokazami artystycznymi na dużych  liniowcach turystycznych. Od kilku lat pracuje również jako instruktor akrobatyki.

Dariusz Nowak
Joanna Jasińska

Joanna Jasińska

Joanna  to instruktorka z pasją, która bardzo dużo wymaga od siebie jak i od swoich tancerzy. Podopieczni ją uwielbiają, a ona wciąż doskonali swoją technikę taneczną specjalizując się w prowadzeniu grup Cheerleaders. 

Olga Gruszczyńska

Olga była związana ze szkołą tańca Egurrola Dance studio od najmłodszych lat .
Zaczynała tańczyć w dziecięcych i juniorskich zespołach , z którymi zdobywała liczne tytuły mistrzowskie na turniejach w tańcu sportowym w kraju i poza jego granicami.
Później dołączyła do formacji V2 Agustina Egurroli , w której kontynuowała swoją pasje .

11 lat temu ukończyła kurs instruktora tańca i od tego czasu jej pasja stała się pracą:)Na codzień Olga jest bardzo kontaktową i energiczną osobą , na zajęciach zawsze dużo się dzieje i dzieci wychodzą z nich zadowolone.

Olga Gruszczyńska
Aleksandra Zalewska

Aleksandra Zalewska

Aleksandra swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 7 lat, od 12 roku życia była tancerką Szkoły Tańca Alchemia W Grójcu.
Obecnie uczy się w jednym z najlepszych warszawskim liceum, a swoją techniką i wiedzą zdobywa w Klubie Sportowym Acro Dance w Warszawie.

Ola doskonali się takich stylach jak: disco dance, disco slow, jazz, modern, contemporary, klasyka oraz akrobatyka.

Ola wciąż jest czynną zawodniczką klasy A, zdobywając doświadczenie i wiedzę na turniejach i zawodach rangi mistrzowskiej. 

Joanna Płochów

Joanna Płochów

 Swoją przygodę z tańcem rozpoczęłam gdy miałam 7 lat, uczęszczając na zajęcia tańca klasycznego. 
Po paru latach przerwy w wieku 12 lat wróciłam na salę Alchemii Grójec.
Uczyłam się podstaw i techniki disco dance, commercial oraz jazzu.
Osiągałam miejsca na podium w zawodach disco dance – solówki i formacje.

Na co dzień tańczę w Egurrola Dance Studio i poszerzam swoją wiedzę z najlepszymi instruktorami w Polsce.️
Miałam przyjemność pracować dla Agustina Egurroli, w grupie Volt i TvProject.
Występowałam w produkcjach telewizyjnych takich jak: Roztańczony PGE Narodowy czy Gra Muzyka .
Najlepiej się czuje w tańcu: sexy dance, high heels oraz commercial.