instruktorzy

MEGA DANCER SUCCESS PLANNER

Ten planner został stworzony z myślą o tych wszystkich tancerkach, które chciałyby regularnie trenować i potrzebują motywacji, by powstał plan treningowy dopasowany do posiadaczki plannera. 

Co zawiera Dancer Success Planner?

Planner dostępny jest już w wersji pdf lub w przedsprzedaży w wersji papierowej z twardą oprawą. 

Ebook “Wakacje na SIÓDEMKĘ” autorstwa Pauliny Asendrych-Chałupka to opis 7 kroków, które trzeba zrobić, by spełnić marzenie dziecka o samodzielnym wakacyjnym wyjeździe na obóz lub kolonie.

Dodatkowo ebook zawiera checklisty (Moje prawa, Jestem super samodzielny, Pakowania, Umowa wakacyjna), audyt dobrego wypoczynku, case study i zadania do przepracowania. A wszystko po to, by samodzielne wakacje były spełnieniem marzeń każdego dziecka. 

WAKACJE NA SIÓDEMKĘ

wakacje na siódemkę

JUŻ WKRÓTCE DAMOWY E-BOOK

 “Jak w 3 krokach wybrać dla dziecka dodatkowe zajęcia ruchowe“ – to krótki poradnik dla rodziców, którzy stoją przed wyborem zajęć ruchowych dla swoich dzieci autorstwa Pauliny Asendrych-Chałupka i Jacka Chałupki. Znajduje się tam kilka prostych porad na co zwrócić uwagę, jakich błędów unikać i jak przygotować siebie i dziecko do zajęć ruchowych w klubie karate, tańca czy piłkarskim. E-book jest zupełnie za darmo. Link do publikacji wkrótce. 

Seria kursów „Technika taneczna w domu”

Seria kursów „Technika taneczna w domu” została stworzona przez Paulinę Asendrych-Chałupkę i Angelikę Zdzieszyńską, by każdy tancerz mógł doskonalić swoje umiejętności samodzielnie. Seria zawiera aż 5 części: Technika taneczna w domu – BASIC, Technika taneczna w domu – MEDIUM, Technika taneczna w domu – MASTER, Rozgrzewka & Stretching, Workbook Doskonal technikę taneczną. 

Każda z części zawiera kilkanaście lekcji technicznych video z dodatkowymi zadaniami utrwalającymi.